Nowości

Nowe Advanced Code EVO Plus
Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy przedstawić Państwu nasze najnowsze urządzenie Advanced Code EVO Plus - następne starego urządzenia Advanced Code EVO, które zdobyło już uznanie i bardzo dobre opinie klientów na całym świecie.

Pracowaliśmy nad tym projektem przez wiele miesięcy, aby stworzyć rozwiązanie, które doskonale odpowiada potrzebom rynku. Nasze urządzenie zapewnia nie tylko doskonałą wydajność, ale także łatwość obsługi i intuicyjne funkcje, które ułatwią pracę użytkownikom na różnych poziomach zaawansowania. Ponadto, nasze rozwiązanie jest elastyczne i może być dostosowane do specyficznych wymagań klientów.

Kompletnie przebudowany hardware z procesorem najnowszej technologii pozwala na dodanie nowych rozwiązań w dziedzinie elektroniki samochodowej nad którymi będziemy pracować w najbliższych miesiącach i o których poinformujemy wkrótce.

Polepszone funkcje identyfikacji, generowania, klonowania, funkcji eeprom, funkcji OBD i funkcji czytania/zapisu pamięci teraz wbudowane w jednym urządzeniu.
Dwie wbudowane anteny 125 MHz i 13,56 Mifare.

Główne informacje:
- Programator "AC Prog" pozwala na odczyt pamięci SOP8, SSOP8 i TSOP8, które obsługiwane są przez ponad 350 modułów dostępnych w naszym oprogramowaniu. Również w przyszłości programator będzie rozbudowywany o kolejne możliwości takie jak motorola itp.
- Wersja bazowa oprogramowania zawiera 7 standardowych pakietów i programator "AD Prog" za darmo (dokładny opis w ulotce). Dla przykładu pakiet 2-0 zawarty teraz w wersji bazowej umożliwia na obsługę funkcji eeprom wraz z programatorem "AD Prog".
- Następną zaletą jest szybkość pracy urządzenia. Nowej technologii komponenty umożliwiają na szybszy i precyzyjny odczyt/zapis klucza. 
- Nie ma konieczności używania zasilacza, połączenie przez samo USB. Zasilacz wymagany jest tylko w przypadku korzystania z przystawek D.1, D.2, D.3, D.4. Proszę rownież zauważyć ze przystawki D.2, D5, D.6 i D.7 są wbudowane w urządzenie (do korzystania potrzebne są tylko kable). Przystawki D.1, D.3, D.4 będą dodane w ciągu kilku miesięcy.
- Dobrą informacją jest również obsługa transpondera XT27 (super chip) przez Advanced Code EVO Plus.
- Więcej informacji i nowości w ulotkce poniżej

Dla kleintów posiadających stare urządzenie przygotowaliśmy specjalną ofertę wymiany. Więcej informacji >>> Kliknij tutaj <<<
Przejdź do oferty nowego urządzenia >>> Kliknij tu <<<

Dowiedz się więcej na temat urządzenia pobierając ulotkę poniżej:

>>> Kliknij tu <<<